Naše restaurace

Zveme Vás do naší restaurace s italskou kuchyní, která je připravována výhradně z originálních italských surovin. V menu sestaveném naším šéfkuchařem Miroslavem Hanákem, špičkovým odborníkem na italskou a středomořskou kuchyni, najdete předkrmy, polévky, těstoviny vlastní výroby, hlavní jídla, ryby a dezerty. Další naší specialitou je originální italská pizza připravovaná v restauraci přímo před Vámi a to v pravé italské peci na dřevo. Zde připravenou pizzu Vám rádi také zabalíme k odnesení domů.

Vybrat si můžete z široké nabídky alkoholických a nealkoholických nápojů, např. z kvalitních italských vín, míchaných nápojů nebo espressa.

V naší restauraci najdete příjemné prostředí ke klidnému posezení ve dvou, s přáteli či k obchodním schůzkám. Jsme připraveni Vám poskytnout naše služby při pořádání oslav, svateb, promocí a firemních večírků. K těmto příležitostem lze využít i velkoplošné projekce. Samozřejmostí je bezplatné wifi připojení k internetu. Celá naše restaurace je nekuřácká, proto nás můžete bez obav naštívit i se svými dětmi.

V naší restauraci můžete platit kreditními kartami a přijímáme všechny druhy stravenek.

Těšíme se na Vaši návštěvu!